Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/html/twintrans/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 TWIN TRANS | Provoz letištních čerpacích stanic, prodej a distribuce leteckých paliv O nás – TWIN TRANS

O nás

Společnost TWIN TRANS s.r.o. nabízí dopravu a distribuci pohonných hmot a je provozovatelem letištních čerpacích stanic po celém území České republiky. Naší specializací je segment leteckých paliv.

Letecká paliva dodáváme po celém území ČR v souladu s technickými a bezpečnostními požadavky v letectví (EI JIG STANDARD 1530). Vlastníme cisternové vozy, které jsou určené k převozu výhradně jednoho druhu leteckého paliva. Vozový park společnosti je obměňován s cílem zvyšování bezpečnosti a kvality přepravy s minimalizací vlivu na životní prostředí.

Specializujeme se zejména na distribuci leteckých paliv AVGAS 100LL pro pístové motory, JET A-1 pro tryskové motory, také dodáváme automobilový benzín bez biokomponent pro sportovní létající zařízení a letecké palivo s označením AVGAS 91UL.

 

Společnost je držitelem těchto certifikátů:

Bezpečnost

Pro bezpečné létání je důležité dodržovat přísná bezpečnostní pravidla a používat kvalitní a schválená letecká paliva.

Kvalita

Průběžně a systematicky kontrolujeme a zajišťujeme technické i organizační podmínky pro odpovídající logistiku, skladování a ochranu paliv.

Spolehlivost

Ke všem typům leteckých paliv nabízíme spolehlivou dopravu vlastními vozidly s řízeným dispečinkem.

Certifikace

Prodáváme a distribujeme letecká paliva splňující požadavky předepsané národní i evropskou legislativou a normalizací.

Fotogalerie

Spolupracujeme

Translate »